Nás kolektiv

Také zvíře, které doma chováte, může akutně onemocnět a náhle se ocitnout v ohrožení života. Nebo v případě prodlení hrozí závažné narušení pacientova zdravotního stavu. Dojde-li k něčemu takovému, neváhejte kontaktovat náš profesionální tým. Součástí komplexních služeb Veterinární ambulance MVDr. Roberta Justa v Brně, je také pohotovost veterina.

Volejte 723 523 960

Kontaktovat pohotovostní tým naší veterinární ordinace můžete snadno a rychle na telefonním čísle 723 523 960. Pokud nám zavoláte, rádi a ochotně vám nejen poradíme, ale především pomůžeme v situacích, které byste bez odborné asistence nezvládli. Všem pacientům věnujeme maximální a odbornou péči. Důraz klademe na individuální jednání a také přátelský přístup.

Jak vše funguje?

Veterinární pohotovost drží vždy jeden z lékařů (formou příslužby). K dispozici jsme každý den v týdnu do 22. hod. včetně víkendu. V případech plánovaného termínu porodu, pomoci diabetikům, komplikací po chirurgickém zákroku apod. lze po předchozí aktuální domluvě, kdy čekáme noční událost volat NONSTOP (tedy i v noci po 22.hod.).

Veterinární lékař se do ordinace dostaví v co možná nejkratším čase – podle momentální situace, ale nejpozději do jedné hodiny. Pokud nastane případ, že službu konající lékař není z objektivních důvodů schopen pohotovost zajistit, ihned vám doporučíme nejbližší pracoviště, s ohledem na zdravotní problém zvířecího pacienta tak, abychom situaci společně vyřešili co nejefektivněji.

Porody, pomoc diabetikům apod.

Veterina Brno–Slatina nabízí všem klientům pomocnou ruku také v předem domluvených konkrétních případech. Na náš zkušený kolektiv se můžete kdykoliv obrátit v případě, jedná-li se například o plánovaný termín porodu, pomoc diabetikům nebo komplikace po chirurgickém zákroku na našem pracovišti. Neváhejte nás kontaktovat, vašim zvířecím miláčkům můžeme napravit zdravotní stav a vrátit jej k ideálu.

Více informací o veterinární pohotovosti naleznete na webu www.vet-just.cz/pohotovost/