Veterina pohotovost - Brno

Máte-li domácí zvíře, jistě pro něj chcete jen to nejlepší, včetně správné veterinární péče. Profesionální a kvalitní služby na poli veterinární medicíny všem majitelům a chovatelům zvířat nabízí Veterinární ordinace MVDr. Roberta Justa. Najdete nás v Brně-Slatině. Ordinace je velmi moderně vybavena veškerým potřebným zařízením. K dispozici je v naléhavých případech také pohotovost veterina, avšak ošetření je nutné domluvit telefonicky na čísle 723 523 960.

Neváhejte nás zavolat!

Pohotovostní ošetření slouží k zajištění nezbytné péče, a to mimo ordinační dobu. Kdy veterinárního lékaře požádat o pomoc? Jde-li o akutního pacienta, který se nachází v ohrožení života, nebo hrozí-li při prodlení závažné narušení zdravotního stavu. Na výše uvedeném telefonním čísle vám ochotně poradíme a pomůžeme. Víme, že pro své zvířecí svěřence chcete jen to nejlepší.

Veterinární pohotovost

Pohotovost drží vždy jeden z lékařů, formou příslužby (večer do 22 hodiny včetně víkendu). O dojezd do ambulance se snaží v co možná nejkratším čase, nejpozději do jedné hodiny. Ve velmi naléhavých případech si můžete přivolat veterinární sanitku PetEmergency na čísle + 420 778 011 112. Nemůže-li službu konající lékař z objektivních důvodů pohotovost zajistit, samozřejmě vám doporučíme nejbližší pracoviště, kde vám se zdravotním problémem zvířecího pacienta pomohou.

Pohotovostní příplatek

Veterina Brno – Slatina všem klientům pomůže i v předem domluvených konkrétních případech. O jaké se jedná? Například plánovaný termín porodu, pomoc diabetikům, komplikace po chirurgickém zákroku apod. V těchto případech po předchozí aktuální domluvě, kdy čekáme noční událost můžete volat NONSTOP (tedy i v noci po 22.hod). Cena pohotovostního příplatku je závislá na době (všední den/víkend/státní svátek a aktuální čas-denní, resp. večerní či noční hodina) a dalších okolnostech. Na požádání je vždy personálem sdělena dopředu. Klienti mohou platit hotově, při ošetření v našich ordinacích akceptujeme rovněž i úhradu prostřednictvím platební karty.V případě potřeby volejte číslo +420 723 523 960


V naší ordinaci lze platit kartou.